İzpek TREND

Her yeni gün yeni ihtiyaçları da beraberinde getirir. 

İzpek TREND Bornova, yeni yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, şehrin içinde huzurlu, modern ve kaliteli bir yaşam alanı olarak İZPEK güvencesi ile yükseliyor.

 

 

Yeni nesil akıllı ev sistemleri ile donatılan Izpek STATION da evinizde olmasanız dahi elektrikten ısınmaya bir çok özelliği uzaktan kontrol edebileceksiniz. Tasarımı ile bir sanat eseri sunan Izpek STATION, zarif ve doğal tasarım izleri taşıyan mekanlarıyla ferah bir kimlik taşıyor. 

Günlük yaşamın sizi rahatsız eden tüm dış etkenlerine karşı geliştirilen özel yalıtım formu, yapının normları ve yapısı göz önüne alınarak özenle ve kusursuzca uygulandı.

İzpek STATION konforlu bir yaşamı, zengin sosyal olanakların bulunduğu, huzurlu ve güvenli bir lokasyonda buluşturuyor. Günün getirdiği yorgunluğu ve stresi evinizin huzurunda giderecek, ailenizle beraber güzel zaman geçirebileceksiniz.

''Aliağa'nın en donanımlı projesi'' hakkında daha detaylı bilgi almak ve halen süren daire satışları için ofisimizi ziyaret edin veya bize ulaşın…

 

Bu durakta sosyal ve keyifli bir yaşama kapılarınızı açma zamanı...Yeni nesil akıllı ev sistemi, Fitness, SPA, Çocuk oyun alanları, Güvenlik, Kapalı ve açık otopark, Buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, Toplantı salonu gibi ortak kullanım alanları İzpek STATION'da...

 

Farklı metrajlarda ve planlarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle toplamda 2 blok ve 226 daireden oluşan İzpek STATION, adını aldığı İzban Aliağa İstasyonu'nun hemen yanında yükselmeye devam ediyor.  

 Toplam 168 bağımsız yaşam alanı arasından sizin kimliğinizi yansıtanı seçin.             İzpek Trend Bornova ile şehrin yükselen trendi Bornova’da kimliğinizi tamamlayacak her olanağa bir kaç adım uzakta olacaksınız. İzmir in kalbi burada atacak Bayraklı ve bornova'nın kesiştiği, yeni İzmir'in yükseldiği, yeni bir yaşamın doğduğu, İzmir'in en gözde lokasyonunda yerinizi alın. Çevre yollarına olan bağlantıları, eğitim kurumları, üniversitelere ve sağlık kuruluşlarına olan yakınlığı ile bölgede en ayrıcalıklı yaşam alanı Trend sizlere özel bir hayat sunuyor.

Trend, sadece 4 duvariçerisinde yaşamak değil, zamanı takip etmek, teknolojiyi izlemek, gereksinimlerin tamamını karşılamak demektir. Kapalı otoparkı ve 24 saat aktif olarak hizmet veren güvenlik noktalarının yanısıra bağımsız bölüm ve blok giriş kameralarına erişerek daha güvenli ve modern bir yaşama sahip olabilirsiniz. İzpek Trend Bornova, tüm yaşam alanlarında kullanılan yeni nesil akıllı ev sistemi ile bağımsız mahallerde IOS ve ANDROID üzerinden kombi, klima, aydınlatma, otomatik panjur, elektrik ve su sistemlerinin kontrolüne erişmenizi sağlıyor.

İzpek Trend Bornova, A bloğunda yer alan 91 adet 1+1 ve 7 adet 2+1 olmak üzere toplam 98 ofisiyle iş hayatında tarzınızı yansıtmak için sizi bekliyor. Birbirinden değerli markalara ev sahipliği yapacak olan ofisler İzmir’in her anlamda önde gelen konumlarından biri olan Bornova’da, iş dünyasının kalbinin attığı yerde tarzınızı TREND yapacak. İzpek Trend Bornova, geniş ev anlayışını baştan yaratıyor. Ferah yaşam alanlarıyla, 2+1 ve 3+1 seçenekleri, sosyal olanakları, güvenlik ve teknoloji ile iç içe, şehrin yükselen değeri Bornova’yla komşu, alışveriş ve eğlencenin kalbinde tüm aileniz için sizi bekliyor.