Kentsel Dönüşüm Projeleri

Doğal afetler ve miladını doldurmuş yapılar, hem ülkemizde hem de dünyada halkın can ve mal güvenliğini tehdit etmektedir. Dayanıksız ya da yapısal olarak artık kullanılmaması gereken binaların, devletin de desteğiyle yeniden yapılandırılması ve modern şehirler kurulması amacıyla yapılan hizmetlere de Kentsel Dönüşüm Hizmetleri adı verilmektedir.

İZPEK olarak, “6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanun” kapsamında şehir merkezinde, ilçelerde, köy ve mezralardaki yönetmeliğe uygun yapıları kentsel dönüşüm kriterlerine uygun olarak yeniden projelendiriyor ve burada yaşayan bireyleri, başka konumlara yerleşmek zorunda kalmadan yeniden ev sahibi yapıyoruz. Doğal Afet ve benzeri nedenlerle oluşan can kaybı sıralamasında dünyanın ne yazık ki önde gelen ülkelerinden biri olan Türkiye’de böyle bir hizmeti veriyor olmak mottomuz olan “Yaşamaya Değer Yapılar” üretme sözünün arkasında durduğumuzun da bir göstergesi olarak yolumuzu aydınlatıyor.

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Gayrimenkul yatırımları ister kısa vadede yüksek kar oranı amacı ile istenirse de uzun vadede sürekli bir kar sağlama aracı olarak, döviz ya da altın gibi yatırım araçlarından ayrılan, daha az risk ve daha kesin kar elde edilen bir yatırım alanıdır.

Yatırım olarak alınan gayrimenkul yeniden satılarak alım değeri üzerinden iki kat kar sağlayabileceği gibi kiralanarak da uzun vadeli ve sürekli bir kar alanı haline dönüştürülebilir. İZPEK olarak “Yaşamaya Değer Yapılar” hayata geçirirken bir yandan da bu yapılar üzerinden kar sağlamayı hedefleyen yatırımcıları da düşünüyoruz. Sektörde geçirdiğimiz yılların verdiği deneyim ile yatırımcılara en doğru ve en fazla karı sağlayacak yatırımlar önermek ve bu yatırımların her türlü analizini yaparak yatırımcının çıkarlarını gözetmek için çalışıyoruz. Bu konuya yönelik araştırmalarımızı ve projelerimizi sürekli güncel tutuyor ve bu konuda aktif olarak hizmet veriyoruz.


Yap-Sat Projeler

Konut, her bireyin en temel ihtiyaçlarından biridir. İçinde yaşayacağı, ailesiyle birlikte barınacağı ve “Ev” diyeceği yer ne kadar huzurlu, ne kadar modern ve kaliteli olursa bireyin ve ailesinin yaşam standartları da o kadar yüksek olur.

İZPEK olarak, yap – sat projelerimizde bu gerçeği hiçbir zaman unutmadan, bireylere modern, kaliteli ve estetik yapılar sunuyor, her türlü sosyal olanağı ve ihtiyacı düşünüyoruz. Sonuçta ortaya çıkan “Yaşamaya Değer Yapılar” ile bireylerin huzurlu ve mutlu bir hayat sürmesi için tüm bilgi ve deneyimimizi projelerimize aktarıyoruz.

Kat Karşılığı Arsa Projeler

İZPEK  olarak, nerede olursa olsun arsalarınızı en iyi şekilde projelendirmek, modern çizgileri ve kalitesiyle fark yaratacak projeleri arsalarınız üzerinde hayata geçirmek ve ortaya koyduğumuz yaşamaya değer yapı içerisinde arsanız karşılığında size de bir hayat sunmak hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.