İZPEK

2006 yılından bu yana benimsediğimiz ‘’yaşamaya değer yapılar’’ mottosunu, her projemize yansıtarak, öncelikle insanlara faydalı ve doğa ile barışık yapılar ortaya çıkarıyoruz. Estetik, konforlu ve sağlam yapılar sunabilmek için kaliteyi ön planda tutuyor, projelerimizin her ayrıntısında bu amaca hizmet eden malzeme ve işçilikten faydalanıyoruz.

‘’Önce insan ve doğa’’ ilkesiyle hareket ettiğimiz tüm çalışmalarımızda A sınıfı iş güvenliği uzmanımız ile her zaman güvenliği ön planda tutuyoruz. Yeni yaşam alanları üretirken aynı zamanda kentsel dönüşüm projeleriyle ülkemizin yeni şehir yapılanmasında pay sahibi olmak için çalışıyoruz. Sizlerin daha güvenli ve huzurlu bir yaşam sürebilmeniz için yatırımlar yapıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra inşa ettiğimiz her bir daire için 10 fidan dikiyor ve doğal dengenin korunmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Benzer sosyal sorumluluk projeleriyle ülkemizin ve dünyamızın ihtiyaçlarına da duyarlı, kendine ve çevresine saygılı, kaliteli ve teknolojik projeler üreten bir firma olarak sizlerin de desteği ile yolumuza devam ediyoruz.


Misyonumuz

Kaliteli ve son teknoloji ile donatılmış projelerle inşaat sektöründe varlığımızı sürdürürken bir yandan da doğa ile barışık, çevreye duyarlı ve yaşadığı toplumun değerlerini gözeten bir firma olarak varlığımızı sürdürmek...

Vizyonumuz

Yaşamaya değer ve çevreye duyarlı, farklı, güvenli projeler hayata geçirerek sektörde tercih edilen bir marka olmak.