Aliağa'nın En DONANIMLI Projesi...

Lokasyonu, mimarisi ve malzeme kalitesi ile STATION Aliağa bölgenin en özel projesi olarak yakın zamanda kapılarını açıyor. Ulaşım kolaylığı, ortak kullanım alanlarının zenginliği ve konsepti ile yeni bir yaşam alanı anlayışı Aliağa’ya geliyor.

Station Aliağa’da, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle toplamda 225 konut ve iki blokta 40 mağaza yer alıyor.

Dört cephesi yol ve özellikle 2 cephesinde araç park cepleri bulunan projenin ayrıca daire sahiplerine tahsis edilmiş 200 araç kapasiteli kapalı bir otoparkı bulunuyor.


Aliağa halkının eğlence ve alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabileceği en yakın alışveriş merkezinin 25 km uzaklıktaki Menemen’de olması sebebiyle müşterilerimizden ve Aliağa halkından gelen talep, alışveriş merkezi konseptli bir projeye yönlenmemize sebep olmuştur.

Station Aliağa, ayrıca konut ve eğlence anlayışını da farklı bir şekilde yorumlayıp bölgede ikamet eden, üst gelir seviyesinden yatırımcılara da imkanlar sunuyor.

Aliağa gibi potansiyeli yüksek ve sürekli gelişen - genişleyen bir bölge için farklı markalarda bu proje içerisinde yer almak için harekete geçtiler ve görüşmeler devam ediyor.