Aliağa'da konut anlayışı MyVista ile değişti...

Geniş sosyal alanları ve benzersiz imkanlarıyla MyVista, 2016 yılında sahipleriyle buluştu. MyVista Aliağa’da 3+1, 2+1 ve 1+1 daire seçenekleri mevcut. 4 blok ve 193 daireden oluşan yaşam alanında yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, toplantı salonu, otopark, cafeler, market, fitness, cep sineması gibi ortak kullanım alanları bulunuyor.

Aliağa gibi hızla gelişen ve büyüyen bir merkezin en yoğun ve farklı bölgesi olan Siteler Mahallesi'nde inşa edilen MyVista, bir çok önemli noktaya kolay ulaşımı, temiz hava sahası ve manzarası ile farklılıklarını Aliağa'ya sunuyor.

Projenin tasarım aşamasında Türkiye'nin hızla gelişen sanayi bölgelerinden biri olan Aliağa'nın yapısı ve değişen ihtiyaçlar göz önüne alındı. Yüksek kaliteli malzeme, işçilik ve verimli yaşam alanları tasarlandı. Enerji verimi ve korunumu için yalıtım malzemelerinde en üst düzey uygulamalar yapıldı. Estetik açıdan farklı, modern izler taşıyan tasarımlar hazırlandı ve uygulandı.


Kullanılan üst düzey markalar ile kaliteli ,sağlam ve estetik bir yapı olan MyVista Aliağa'da ısı ve ses yalıtımına özen gösterildi. Dış cephede kullanılan betopan kaplama ile hem daha estetik - doğal bir görünüm kazandırıldı, hem de enerji korunumu üst seviyeye çıkarıldı.  MyVista Aliağa'da, Açık Yüzme Havuzu, Çocuk Oyun Alanı, Sauna, Açık ve Kapalı Otopark, Cep Sineması ve Toplantı Salonu gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. 

  • 51 ve 55 m2 1 + 1,
  • 65 m2 2+1,
  • 122 ve 130 m2 3+1 

daire seçenekleri 4 blok içerisinde dağıtıldı ve inşası tamamlandı.   


Aliağa'da akıllı evler yükseliyor...

Aliağa’daki 2. projemiz MyVista SMART 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle toplamda 72 daireden oluşuyor.

Yeni nesil akıllı ev sistemiyle donatılan MyVista SMART, sizin için evinizi en ideal hale getiriyor. Örneğin evinizden çıktınız ve belirli bir mesafe uzaklaştınız, sistem sizin uzun süre evde olmayacağınızı anlıyor ve elektrik, su, panjur gibi sistemlere müdehale ederek gerekli minimum seviyeye indiriyor. Eve yaklaştığınızda sistemi aktif hale getirip sizin için en ideal ortamı sağlıyor.

Yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun alanı, buhar odası, fitness, her blokta teras park gibi ortak kullanım alanları mevcut.  Yerden ısıtma sistemi, otomatik panjur ve yeni nesil dış cephe kaplamasıyla proje de enerji verimliliği en üst seviyede.

  • 94 m2 2+1,
  • 126 m2 3+1 

daire seçenekleri 4 blok içerisinde dağıtıldı ve inşası 2016'da tamamlandı.   


Aliağa'da akıllı evler yükseliyor...

MyVista SMART – II bölgenin önemli lokasyonlarından Yeni Mahalle’de, aktif bir sokakta projelendirildi.

2+1 ve 3+1 seçenekleriyle toplamda 2 blok ve 53 daireden oluşan projede yüzme havuzu, her blokta teras park, çocuk oyun alanı, toplantı salonu gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. Teknik açıdan bir önceki projemiz MyVista SMART ta olduğu gibi yerden ısıtma sistemi, otomatik panjur ve yeni nesil dış cephe kaplamasıyla MyVista SMART – II de de enerji korunumu sağlanıyor. 

Yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun alanı ve basketbol sahası gibi ortak kullanım alanları mevcut.  Yerden ısıtma sistemi, otomatik panjur ve yeni nesil dış cephe kaplamasıyla proje de enerji verimliliği en üst seviyede.

  • 68 m2, 70 m2 ve 75 m2 2+1,
  • 120 m2, 122 m2 ve 130 m2 3+1 

daire seçenekleri 2 blok içerisinde dağıtıldı ve inşası 2017'de tamamlandı.  


Bir Ofisten Fazlasını İsteyenler İçin...

Yeni nesil akıllı ofis sistemi ile iş hayatının yeni gözdesi olan İzpek OFFICE I’de yerinizi almak için geç kalmayın.

İzmir – Çanakkale yolu üzerinde olan Aliağa’nın girişinde konumlanan İzpek OFFICE I, konumunun yanı sıra teknolojik özellikleri ve mimarisiyle iş hayatının yeni merkezi. Sosyal olanakları, özel otoparkı ve geniş çalışma alanları ile İzpek OFFICE I ayrıcalıklarını daha yakından tanımak için sizleri satış ofisimize bekliyoruz. 

Peyzaj alanı ve açık otoparkı, yeni nesil dış cephe kaplaması ve özel cam cephesi ve bina içerisinde kullanılan yüksek kalite malzeme ile Aliağa'da alışılmışın dışında, farklı bir iş merkezi...

İzpek OFFICE I'de farklı tiplerde 40 m2 ve 55 m2 'den oluşan toplam 42 adet ofis yer alıyor.


Aliağa'nın yeni iş merkezi...

Myvista OFFICE-II’yi Yeni Nesil Akıllı Ofis Olarak Tasarladık. Proje Alanı; Ege Üniversitesi Yerleşkesi ve Kapalı Pazar Yeri karşısı Toki Camisi Yanı Tüpraş Yolu Üzeri.

4 değişik ofis tipiyle proje bir çok sektör için yeni ve farklı bir yerleşim anlayışı sunuyor. Bina ortasında yer alan peyzaj alanı ve etrafındaki sosyal olanakları ile ofis sakinlerinin ve misafirlerinin rahat bir nefes alabileceği, gelişen Aliağa’nın en aktif hattı üzerinde bulunan MyVista OFFICE-II 52 adet ofisten oluşuyor.. 

Peyzaj alanı, açık ve kapalı otoparkı, yeni nesil dış cephe kaplaması ve özel cam cephesi, konumu ile Aliağa'da yerinizi ''işaretleyin''!

İzpek OFFICE-II'de farklı tiplerde 40 m2 ve 44 m2 'den oluşan toplam 52 adet ofis yer alıyor.


Bornova'da Trend değişti...

İzpek TREND Bornova, yeni yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, şehrin içinde huzurlu, modern ve kaliteli bir yaşam alanı olarak İZPEK güvencesi ile yükseliyor. Yaşam sürekli gelişir, yeni trendlere göre şekillenir. Trendle yaşamın merkezindesiniz. İzpek Trend Bornova ile şehrin yükselen trendi Bornova’da kimliğinizi tamamlayacak her olanağa bir kaç adım uzakta olacaksınız.  

Modern insanın trendi ‘’sosyal olmak’’. İnsan sosyal bir varlıktır. Spora, sosyalleşmeye, alışverişe, dinlenmeye ve hayattan keyif almaya ihtiyaç duyar. İzpek Trend Bornova ile bütün bu ihtiyaçlar kapınızın önünde sizleri bekliyor olacak.

Trend, sadece 4 duvar içerisinde yaşamak değil, zamanı takip etmek, teknolojiyi izlemek, gereksinimlerin tamamını karşılamak demektir. Kapalı otoparkı ve 24 saat aktif olarak hizmet veren güvenlik noktalarının yanı sıra bağımsız bölüm ve blok giriş kameralarına erişerek daha güvenli ve modern bir yaşama sahip olabilirsiniz.


İzpek Trend Bornova, A bloğunda yer alan 91 adet 1+1 ve 7 adet 2+1 olmak üzere toplam 98 ofisiyle iş hayatında tarzınızı yansıtmak için sizi bekliyor. Birbirinden değerli markalara ev sahipliği yapacak olan ofisler İzmir’in her anlamda önde gelen konumlarından biri olan Bornova’da, iş dünyasının kalbinin attığı yerde tarzınızı TREND yapacak.