myvista_001.jpg
Shadow
Aliağa'da konut anlayışı MyVista ile değişti...

Geniş sosyal alanları ve benzersiz imkanlarıyla MyVista, 2016 yılında sahipleriyle buluştu. MyVista Aliağa’da 3+1, 2+1 ve 1+1 daire seçenekleri mevcut. 4 blok ve 193 daireden oluşan yaşam alanında yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, toplantı salonu, otopark, cafeler, market, fitness, cep sineması gibi ortak kullanım alanları bulunuyor.

Aliağa gibi hızla gelişen ve büyüyen bir merkezin en yoğun ve farklı bölgesi olan Siteler Mahallesi'nde inşa edilen MyVista, bir çok önemli noktaya kolay ulaşımı, temiz hava sahası ve manzarası ile farklılıklarını Aliağa'ya sunuyor.

Projenin tasarım aşamasında Türkiye'nin hızla gelişen sanayi bölgelerinden biri olan Aliağa'nın yapısı ve değişen ihtiyaçlar göz önüne alındı. Yüksek kaliteli malzeme, işçilik ve verimli yaşam alanları tasarlandı. Enerji verimi ve korunumu için yalıtım malzemelerinde en üst düzey uygulamalar yapıldı. Estetik açıdan farklı, modern izler taşıyan tasarımlar hazırlandı ve uygulandı.


Kullanılan üst düzey markalar ile kaliteli ,sağlam ve estetik bir yapı olan MyVista Aliağa'da ısı ve ses yalıtımına özen gösterildi. Dış cephede kullanılan betopan kaplama ile hem daha estetik - doğal bir görünüm kazandırıldı, hem de enerji korunumu üst seviyeye çıkarıldı.  MyVista Aliağa'da, Açık Yüzme Havuzu, Çocuk Oyun Alanı, Sauna, Açık ve Kapalı Otopark, Cep Sineması ve Toplantı Salonu gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. 

  • 51 ve 55 m2 1 + 1,
  • 65 m2 2+1,
  • 122 ve 130 m2 3+1 

daire seçenekleri 4 blok içerisinde dağıtıldı ve inşası tamamlandı.