İzpek TREND

Her yeni gün yeni ihtiyaçları da beraberinde getirir. 

İzpek TREND Bornova, yeni yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, şehrin içinde huzurlu, modern ve kaliteli bir yaşam alanı olarak İZPEK güvencesi ile yükseliyor.

 

 

Yeni nesil akıllı ev sistemleri ile donatılan Izpek STATION da evinizde olmasanız dahi elektrikten ısınmaya bir çok özelliği uzaktan kontrol edebileceksiniz. Tasarımı ile bir sanat eseri sunan Izpek STATION, zarif ve doğal tasarım izleri taşıyan mekanlarıyla ferah bir kimlik taşıyor. 

Günlük yaşamın sizi rahatsız eden tüm dış etkenlerine karşı geliştirilen özel yalıtım formu, yapının normları ve yapısı göz önüne alınarak özenle ve kusursuzca uygulandı.

İzpek STATION konforlu bir yaşamı, zengin sosyal olanakların bulunduğu, huzurlu ve güvenli bir lokasyonda buluşturuyor. Günün getirdiği yorgunluğu ve stresi evinizin huzurunda giderecek, ailenizle beraber güzel zaman geçirebileceksiniz.

''Aliağa'nın en donanımlı projesi'' hakkında daha detaylı bilgi almak ve halen süren daire satışları için ofisimizi ziyaret edin veya bize ulaşın…

 

Bu durakta sosyal ve keyifli bir yaşama kapılarınızı açma zamanı...Yeni nesil akıllı ev sistemi, Fitness, SPA, Çocuk oyun alanları, Güvenlik, Kapalı ve açık otopark, Buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, Toplantı salonu gibi ortak kullanım alanları İzpek STATION'da...

 

Farklı metrajlarda ve planlarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle toplamda 2 blok ve 226 daireden oluşan İzpek STATION, adını aldığı İzban Aliağa İstasyonu'nun hemen yanında yükselmeye devam ediyor.  

 

 

 

''İnşa Ettiğimiz Her Bir Daire İçin 10 Fidan Dikiyoruz''