Hakkımızda

 

İZPEK olarak benimsediğimiz “Yaşamaya Değer Yapılar” mottosunu her projemizi hayata geçirirken, öncelikle insanlara faydalı ve doğa ile barışık yapılar ortaya çıkararak yaşatıyoruz. Estetik, konforlu ve sağlam yapılar sunabilmek için kaliteyi ön planda tutuyor, projemizin her ayrıntısında bu amaca hizmet eden malzemeler ve işçilik kullanıyoruz.

Öncelikle İzmir merkezli olan projelerimle halkımızın güvenini kazanacak işlere imza atmaya ve inşaat sektöründe bilinen, daha da önemlisi güvenilen ve saygı duyulan bir firma olarak anılmaya devam ediyoruz. Bunun için gece gündüz çalışıyor, projelerimizi hayal ettiğimiz andan, son çivinin çakıldığı ana kadar her adımı defalarca kontrol ediyoruz.

Önce insan ve doğa ilkesiyle hareket ettiğimiz tüm işlerimizde  A sınıfı iş güvenliği uzmanımız ile her zaman güvenliğini ön planda tutuyoruz. Yeni yaşam alanları üretirken aynı zamanda kentsel dönüşüm projeleriyle de ülkemizin şehir yapılanmasında pay sahibi olmak için çalışıyor, sizlerin güven ve huzur içinde hayat sürebilmesi için yatırımlar planlıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, hayata geçirdiğimiz her daire için 10 fidan dikiyor ve doğal dengenin korunmasına da katkı sağlıyoruz. Benzer sosyal sorumluluk projeleriyle ülkemizin ve dünyamızın ihtiyaçlarına da duyarlı, kendine ve çevresine saygılı, kaliteli ve teknolojik projeler üreten bir firma olarak sizlerin de desteğiyle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

 

 

Misyonumuz

Kaliteli ve son teknoloji ile donatılmış projelerle inşaat sektöründe varlığını sürdürürken bir yandan da doğa ile barışık, çevreye duyarlı ve yaşadığı toplumun değerlerini gözeten bir firma olarak varlığına devam etmek. Benimsediği etik ilkeler doğrultusunda Türkiye’ye ve bulunduğu konuma faydalı olacak, değer katacak işlere imza atmak.

Vizyonumuz

Yaşamaya değer ve çevreye duyarlı projeler hayata geçirerek sektörde güvenilen ve tercih edilen bir marka olmak.