İzpek STATION

Aliağa'nın EN DONANIMLI projesinde yerinizi alın...

Lokasyonu, mimarisi ve malzeme kalitesi ile IZPEK STATION bölgenin en özel projesi. Ulaşım kolaylığı ve ortak kullanım alanlarının zenginliği ve konsepti ile Aliağa'ya yeni bir yaşam alanı anlayışı geliyor.

 

 

Yeni nesil akıllı ev sistemleri ile donatılan Izpek STATION da evinizde olmasanız dahi elektrikten ısınmaya bir çok özelliği uzaktan kontrol edebileceksiniz. Tasarımı ile bir sanat eseri sunan Izpek STATION, zarif ve doğal tasarım izleri taşıyan mekanlarıyla ferah bir kimlik taşıyor. 

Günlük yaşamın sizi rahatsız eden tüm dış etkenlerine karşı geliştirilen özel yalıtım formu, yapının normları ve yapısı göz önüne alınarak özenle ve kusursuzca uygulandı.

İzpek STATION konforlu bir yaşamı, zengin sosyal olanakların bulunduğu, huzurlu ve güvenli bir lokasyonda buluşturuyor. Günün getirdiği yorgunluğu ve stresi evinizin huzurunda giderecek, ailenizle beraber güzel zaman geçirebileceksiniz.

''Aliağa'nın en donanımlı projesi'' hakkında daha detaylı bilgi almak ve halen süren daire satışları için ofisimizi ziyaret edin veya bize ulaşın…

 

Bu durakta sosyal ve keyifli bir yaşama kapılarınızı açma zamanı...Yeni nesil akıllı ev sistemi, Fitness, SPA, Çocuk oyun alanları, Güvenlik, Kapalı ve açık otopark, Buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, Toplantı salonu gibi ortak kullanım alanları İzpek STATION'da...

 

Farklı metrajlarda ve planlarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle toplamda 2 blok ve 226 daireden oluşan İzpek STATION, adını aldığı İzban Aliağa İstasyonu'nun hemen yanında yükselmeye devam ediyor.  

 

 

İZPEK STATION Kataloğu İncelemek için  >>>