İzpek TREND

Her yeni gün yeni ihtiyaçları da beraberinde getirir. 

İzpek TREND Bornova, yeni yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, şehrin içinde huzurlu, modern ve kaliteli bir yaşam alanı olarak İZPEK güvencesi ile yükseliyor.

 

 

Yaşam sürekli gelişir, yeni trendlere göre şekillenir. Trendle yaşamın merkezindesiniz. İzpek Trend Bornova ile şehrin yükselen trendi Bornova’da kimliğinizi tamamlayacak her olanağa bir kaç adım uzakta olacaksınız.  

Modern insanın trendi ‘’sosyal olmak’’. İnsan sosyal bir varlıktır. Spora, sosyalleşmeye, alışverişe, dinlenmeye ve hayattan keyif almaya ihtiyaç duyar. İzpek Trend Bornova ile bütün bu ihtiyaçlar kapınızın önünde sizleri bekliyor olacak.

Trend, sadece 4 duvariçerisinde yaşamak değil, zamanı takip etmek, teknolojiyi izlemek, gereksinimlerin tamamını karşılamak demektir. Kapalı otoparkı ve 24 saat aktif olarak hizmet veren güvenlik noktalarının yanısıra bağımsız bölüm ve blok giriş kameralarına erişerek daha güvenli ve modern bir yaşama sahip olabilirsiniz. İzpek Trend Bornova, tüm yaşam alanlarında kullanılan yeni nesil akıllı ev sistemi ile bağımsız mahallerde IOS ve ANDROID üzerinden kombi, klima, aydınlatma, otomatik panjur, elektrik ve su sistemlerinin kontrolüne erişmenizi sağlıyor

 

İzpek Trend Bornova, tüm yaşam alanlarında kullanılan yeni nesil akıllı ev sistemi ile bağımsız mahallerde IOS ve ANDROID üzerinden kombi, klima, aydınlatma, otomatik panjur, elektrik ve su sistemlerinin kontrolüne erişmenizi sağlıyor

 

İzpek Trend Bornova, A bloğunda yer alan 91 adet 1+1 ve 7 adet 2+1 olmak üzere toplam 98 ofisiyle iş hayatında tarzınızı yansıtmak için sizi bekliyor. Birbirinden değerli markalara ev sahipliği yapacak olan ofisler İzmir’in her anlamda önde gelen konumlarından biri olan Bornova’da, iş dünyasının kalbinin attığı yerde tarzınızı TREND yapacak.